Znaczny asortyment biżuterii

Nieomal każda niewiasta posiada w domu znaczny asortyment różnej biżuterii. Wiadomym jest że dodając biżuterię można zmienić styl każdej garderoby, toteż w domu zawsze należałoby posiadać jej większy wybór.

Aktualnie w modzie jest przede wszystkim klejnoty na rękę.
image
Dobór biżuterii zależy od stylu, który preferujemy. Kiedy dobrze czujemy się w klimacie etno, możemy założyć kaskadę bransoletek w rozmaite wzory, ale to oferta dla posiadaczek długich rąk. Jeżeli natomiast preferujemy klasykę, do wieczorowej sukni jedna srebrna bransoletka na każdą rękę będzie wyglądać szykownie. Może być jedna bransoletka, lecz wtedy powinna być widoczna. Jest także trend noszenia bransoletki przy zegarku tak, aby kreowała z nim doskonałą mieszankę. W dzisiejszej modzie akceptowalne jest noszenie na każdej ręce różnej bransolety. Łańcuszki to biżuteria niezwykle ochoczo kupowana nie tylko przez panie. Są zakładane na szyję, rękach, nogach.
Makaron nitki ze szpinakiem

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Kożuchy i futrzaki

Autor: Axami
Źródło: Axami
Biżuteria ma przede wszystkim uwypuklać piękno a nie przytłaczać, czy wyglądać nieładnie. dodatki jakie nosimy winny tworzyć łączną harmonię wyglądu i uwypuklać to, co w nas najwspanialsze, zarazem umiejętnie odciągając uwagę od niedoskonałych fragmentów sylwetki. Noszenie pojedynczych kolczyków z brylantami przestało być popularne. Zdecydowanie odpowiedniej wygląda biżuteria srebrna kolczyki dwa w tym samym uchu.

Upiększanie ciała od stuleci intrygowało ludzi. Każdy kto chce modnie wyglądać powinien pamiętać, że modny (rzuć okiem na ofertę na: garnitury ślubne noor) wygląd gwarantuje piękna biżuteria, jednakże jak we wszystkim, w noszeniu jej także trzeba zachować powściągliwość.
,