W jakich ubraniach najkorzystniej prezentuje się kobieta, która posiada figurę typu gruszka?

Moda chociaż jest stworzona dla każdego, rządzi się ona swoimi prawami. W zależności od wzorów, barw oraz fasonów bardziej pasują lub w mniejszym stopniu do różnych rodzajów sylwetki.

ozdoba

Autor: Biuro prasowe „Every Nature”
Źródło: Biuro prasowe „Every Nature”
Odpowiednio wybrane elementy garderoby, mogłyby podkreślać atuty figury i ukrywać to, czego nie chcemy eksponować.
Osoby szczupłe są niezwykle często pomijane w określaniu problemów z właściwym doborem ubrania. Panuje przekonanie, że osoby szczupłe we wszystkim prezentują się dobrze. Niestety nie zawsze to jest prawda. Poszukiwanie ładnie prezentującej się odzieży i odzieży dopasowanej, niezwykle wielokrotnie jest dla takich ludzi realnym wyzwaniem. Te problemy niezwykle wielokrotnie dotyczą zmian w proporcji sylwetki. Może występować wąska talia i jednocześnie może być dodana objętość pewnym częściom ciała dla przykładu biodrem lub biustowi. Wtedy sprawdzą się znakomicie ubrania wzorzyste, usztywnienie i pomocnicze warstwy.

Jeśli jesteś zdania, że wiadomości zawarte w opisywanym artykule są godne polecenia, kliknij tu – ten użyteczny wpis (amdk.pl/narozniki) także Cię zaciekawi!

sukienka o kroju trapezowym w pasy poprzeczne z dekoltem kopertowym oraz usztywnieniem, bardzo dobrze wyeksponuje figurę.

Sylwetka typu klepsydra jest to najbardziej seksowna sylwetka, która eksponuje krągłe kształty bioder oraz biust. Ukazuje także wcięcie w pasie. Atuty sylwetki typu klepsydra uwydatniają dopasowane spódnice. Są to spódnice ołówkowe z podwyższonym stanem albo spódnice mini. Dopasowane spodnie jeansowe lub spodnie z szerszą nogawką również znakomicie zaznaczą kobiece kształty. Mogłyby to być wersje z podwyższonym stanem i dekoracyjnymi guzikami. Mogą być również jeansy klasyczne. Należałoby także wyeksponować górne części figury po nałożeniu dopasowanych bluzek, fasonów hiszpańskich, krótkich topów i ubrań z dekoltem w kształcie łódki lub literki V.

Sylwetka typu gruszka, to masywne biodra oraz uda. Panie, które chcą zamaskować obfite kształty w biodrach oraz udach wybrać powinny delikatnie rozszerzane spódnice, które posiadają długość za kolano. Wydłużą one postawę i zrównoważą nogi i szerszą górę.