Szykujesz się do zimy? Postaw na buty Scarpa oraz skitur, a na pewno będziesz zadowolony.

Pogoda za oknem nie działa na nas zbytnio optymistycznie, tymczasem powinniśmy pamiętać, że po jesieni zawsze napływa zima, która dla wielu z nas jest ulubioną porą roku.

skitur

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com

Stwierdzają tak z pewnością entuzjaści jazdy na nartach i snowboardzie, a także osoby pasjonujące się turystyką górską.
Malediwy

Autor: Nattu
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli do tego czasu łaziłeś po górach tylko latem to najwyższy moment, aby udać się w Polskie góry również zimą. Nie ulega wątpliwości, że nie należy natychmiast decydować się na zdobywanie Korony Gór Polskich, pomimo tego spacery po najpiękniejszych polskich dolinach są niemalże wskazane. Ważkie będzie godziwe ubranie, gdyż tylko wtedy będziemy czuć się w pełni wygodnie. Ważką regułą jest to, żeby nie wychłodzić, ani nie przegrzać naszego organizmu. Dlatego musimy odziewać się odpowiednio do pogody za oknem. Oprócz ubrania powinniśmy postawić także na specjalistyczne buty, które będą miały dobrą izolację , a także przyczepność. Warte polecenia są buty Scarpa http://skalnik.pl/buty-b-scarpaw każdej sytuacji. Jeśli nie specjalnie przepadasz za turystyką pieszą to bez wątpienia kochasz narty. Na nieszczęście w Polsce stoki w większości wypadków są zaludnione co zniechęca sporą część z nas. Jeśli i Ty przynależysz do takich osób to należy rozpatrzyć skitur, bowiem naturalnie Ci się spodoba. Opiera się to na wchodzeniu na szczyt piechotą, oczywiście na nartach oraz późniejszy zjazd.

Odwiedź sklep sportowy Zdecydowanie więcej przeczytasZdecydowanie więcej przeczytasz pod tym adresemy, dzięki jakim zima będzie niezapomniana. Koneserzy zaangażowani w takim miejscu z miłą chęcią Ci pomogą i odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.