Espadryle, czyli jakie buty każda kobieta powinna mieć w swej garderobie

Panie lubią ubierać się, nabywać nowe ubrania, a szczególnie buty. Niektóre z nich mają nawet specjalne szafy, w których wszyściutkie półki mieszczą różne pary butów. Niektóre znane gwiazdy a także celebrytki mają prawdopodobnie dziesiątki par obuwia. Ważne jest jednakże, żeby kupując buty nie patrzeć wyłącznie na to jak wyglądają, lecz i wygodę. Nikt chyba nie wyobraża sobie biegów w niewygodnych butach, jakie po kilkuset metrach obetrą nogi a nawet narażą na skręcenia albo groźne kontuzje.

Oczywiście nikt nie zmusi nas do kupowania kolejnych i następnych par butów i posiadania wielkiej garderoby pełnej butów, jednakże niewielu z nas wyobraża sobie, ażeby nie posiadać w garderobie chociażby kilku par butów, najlepiej takiego, jakie byłoby dopasowane do przeróżnych pór roku i odmiennych warunków atmosferycznych – poznaj Pantofelek24.

Z tego powodu wspaniale jest w lecie mieć jakieś komfortowe buty sportowe, sandały a na plaży zakładać klapki, natomiast w zimie włożyć na stopy coś cieplutkiego, tak, ażeby nawet w przypadku pogorszenia się pogody, gdy temp. spada poniżej zera, być przygotowanym na ową sytuację.

Jak już wspomniałem, w doborze butów i ich różnorodności dominują niewiasty, które kochają mieć w swojej garderobie kilkanaście, a jeśli miejsce na to pozwoli, to nawet kilkadziesiąt par obuwia – kliknij tutaj. Filozofia, pomagająca w gromadzeniu obuwia i nabywaniu nowych par butów, zazwyczaj polega na tym, że są one dokupywane na najbliższe uroczystości i zwykle brakuje kobiecie butów, które będą dopasowane do nowiutkiej kreacji. Przecież nie wypada do cudownej, czarnej wieczorowej sukni zakładać szpilek, które w jakiś sposób nie zharmonizują z całością.

buty

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

Dochodzi do tego także kilkadziesiąt par kupionych dzięki niesamowitej okazji sezonowej! I tak przykładowo wracając z pracy i przy okazji robiąc zakupy, można natrafić na przykładowo dość ładne lordsy, których dużym atutem okaże się bardzo niska cena. Aż żal nie skorzystać z takiej promocji!

Lordsy można zakładać wiosną, w lecie lub jesienią, ale są przecież buty, jakie sprawdzą się jedynie w danej porze roku. I tak na przykład większość pań nie wyobraża sobie ciepłych, letnich dni bez zaopatrzenia się w komfortowe a także przewiewne espadryle a na plaży dobrze poruszać się w klapkach ewentualnie delikatnych sandałkach.

To obuwie letnie, niemniej trzeba właściwie również doliczyć do owej kolekcji buty przeznaczone na chłodniejsze lub zimowe dni. W wypadku śnieżnych i zimowych dni oraz najniższych temperatur, na samym szczycie wygody i komfortu będą buty typu emu. Są one ciepłe oraz gwarantują dobre ogrzanie stóp, nawet w bardzo niskich temperaturach. Do tego można dołączyć jeszcze kilka par kozaków, zarówno tych niskich jak oraz wysokich, a także stylowe botki. Tak wyposażona garderoba pozwoli każdej kobiecie poczuć się stylowo a zarazem pięknie w dowolnej porze roku.