Trend na lato 2015

Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znów nosimy platformy, odkryty brzuch oraz naklejane tatuaże! Ale tym razem w edycji luksusowej – miast wielobarwnych obrazków, srebrne i złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny przebój na lato, przede wszystkim plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obrazek na ciało, gazikiem z wodą nacieramy, czekamy moment i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się ok. 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka rozmaitych wzorów. Koszta niezależnie od firmy to blisko 30 złotych.

tatuaż

Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to świetne uzupełnienie letniej stylizacji w kierunku boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux będzie genialnym pomysłem. Srebrny i złoty bajecznie wygląda na opalonej skórze. Możesz je użyć jako bransolety i naszyjniki. Doskonale wyglądają na plecach przy sukienkach oraz bluzkach z „rozciętymi” plecami. ()

Kto by pomyślał, iż zmywalne tatuaże powrócą do łask. Tradycyjne czarne oraz kolorowe tatuaże zostały zastąpione metalicznymi. Metaliczne tatuaże wiążą się ze stylem boho i hippisowską wolnością. BOHO Flash Tattoo dobrze przedstawiają się na opalonej skórze oraz pięknie mienią się w blasku słońca. Fajowe jest to, iż dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy w jaki sposób je wykorzystamy. Możemy je ucinać, zrobić z nich kolczyki, pierścionki, naszyjniki czy

tatuaż

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransoletki.

Każda z Was z pewnością pamięta jak nalepia się takowe tatuaże – Nomar. Skóra powinna być sucha jak też nienatłuszczona. Wycinamy wybrany tatuaż, zdejmujemy folię ochronną, przylepiamy go, dociskamy wilgotną ścierką (beauty blender także sprawdza się doskonale) po czym delikatnie likwidujemy papier. Tatuaż podług zapewnień fabrykanta trzyma się 4-7 dni. Prawda jest nieco inna. Tatuaż ładnie wygląda w pierwszym jak też maksymalnie następnym dniu. Potem tatuaż tatuaż blizna się ściera, z kolei niewidoczny z początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście możemy bardzo prędko wymyć za pomocą oliwki i gazika. Możemy to zrobić minimalistycznie, albo totalnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże dopełnią każdy letni look.