Trampki jako komfortowe buty

W obecnych czasach tenisówki to nie tylko buty szkolne, to wielofunkcyjne obuwie, jakie nadzwyczajnie wpisuje się w sporo stylizacji i pasują do rozmaitych charakterów ubierania.

kobieta w koszulce nocnej na łóżku

Autor: Danni Angel
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie przeżywają rzeczywisty renesans pojawiając się nawet na wybiegach największych modowych projektantów.
Trampki, jednakowo jak przydatne sandały to obuwie, które tworzą obowiązkowy fragment każdej szafy wiosną i latem. Absolutnie sprawdzą się na wczasach, bowiem można włożyć je również do szortów, jak i spódnicy, czy zwiewnej sukienki. Trampki będą prezentować się wspaniale w kompozycjach sportowych, na co dzień, a również eleganckich. Są nadzwyczaj wygodne i naturalnie dlatego mają tak wielu sympatyków. Popularne są modele jednakowe kolorystycznie na czarnej, czy też białej podeszwie. Nie brak jednak również tych z fantastycznymi wzorami, a nawet haftowane. Tenisówki slip-on to autentyczny szlagier minionych paru sezonów. Z powodzeniem sięgać po nie mogą zarówno kobiety, jak i panowie. Slip-ony to buty nie tylko wygodne, ale też niezwykle wielofunkcyjne. Pasują zarówno do eleganckich stylizacji, jak i okryć bardziej casualowych, bądź sportowych.

Czy ten materiał Cię zafascynował? W takim razie zobacz odmienny polecany serwis depilacja woskiem wrocław, który również zawiera absorbujące informacje.

Noszą je panowie i kobiety do przeróżnych stylizacji.

bambusowe pieluszki

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Trampki za kostkę dzisiaj noszą wszyscy, to oznaka miejskiego stylu, zestawiania ze sobą nieoczywistych elementów ubrania.

Pamiętajmy jednakże, że to buty za kostkę z racji swojej konstrukcji będą jednym z podstawowych akcentów naszej stylizacji. Dlatego nie przesadzajmy z barwą, czy też krojem sukni. Bardzo dobrze sprawdzą się też w zestawieniu z krótkimi szortami.