Archiwum: obcas

obcas

Duża stopa, mały problem? – czytaj na ten temat więcej

W wynajdywaniu mankamentów własnego ciała, kobiety od dawien dawna były mistrzyniami. Ciężko nie trafić na taką, której nie marzą się większe piersi, mniejszy nos czy zgrabne nogi. Pokaźna lista mankamentów kobiecej urody wzbogaciła się ostatnio o duże stopy. Panie, które posiadają rozmiar większy niż 40, czują się przez ten fakt mniej kobiece. Niepotrzebnie! Zadbana stopa i dobrze dobrane obuwie pomogą zapomnieć o kompleksie. Co prawda kupno damskich butów w większym rozmiarze może zająć więcej czasu, ale z pomocą e-sklepów będzie to zajęcie łatwe i przyjemne. Znajdziemy w nich zarówno buty damskie jak i duże buty męskie.

Stylowe botki – są one koniecznie miej je na jesień i zimę

Chyba każda przedstawicielka płci pięknej zgodzi się ze zdaniem, że botki to podstawa każdej damskiej kolekcji butów, zwłaszcza tych pasujących na nieco zimniejsze dni. To obuwie, które jest komfortowe, zapewnia właściwą ochronę przed zimnem oraz wiatrem, a ponadto pasuje do wielu stylizacji – mniej bądź bardziej oficjalnych.
Każda z nas ma niejedną parę botków w swej garderobie, ale dobrze wiemy, iż butów nigdy nie może być zbyt dużo! Warto skusić się na modne botki, zgodne z trendami na ten sezon.