O jakich radach musimy wiedzieć, kiedy dobieramy garnitur? Przede wszystkim o dobrze dobranych butach

Choć są panowie, którzy zakładają garnitury chętnie także poza pracą, stanowią oni stosunkowo niewielką grupę. Powiedzmy to wprost: duża liczba facetów eleganckich strojów unika jak ognia, stąd więc bierze się ich niewiedza: jak powinni dobrze dobierać dodatki do tego typu stroju. O czym powinni więc pamiętać panowie zakładający garnitury tylko od święta?

Garnitur

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie lubiący głównie swobodny oraz sportowy styl, w eleganckie ciuchy wbijają się niechętnie. O ile sam kupienie garniturów, krawatów czy koszul nie nastręcza im dużych problemów, to sprawa komplikuje się wraz z wyborem obuwia. To właśnie ono najczęściej zdradza tych panów, którzy tego typu stroje zakładają tylko od czasu do czasu.

O jakich rzeczach trzeba pamiętać podczas zakupu obuwia do garnituru? Wbrew pozorom fason nie jest tu aż tak istotny. Modne buty męskie z opływowym albo kwadratowym czubkiem mogą wyglądać tak samo atrakcyjnie, jak te spiczaste. Wsuwane lub ze sznurówkami – tutaj także mężczyźni mogą dopasować wybór głównie do własnych zapatrywań. Najważniejszą oraz najtrudniejszą kwestią w modzie męskiej jest niestety kolor. To właśnie w tej dziedzinie mężczyźni robią bardzo dużo błędów.

Szalenie nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, żeby przejrzeć ten wpis. Jeśli czujesz chęć na nowe, to kliknij link koszule zielona góra i przejdź do następnej witryny.

Więcej w temacie: popularne buty męskie szczecin.

Czarny garnitur oraz tego samego koloru obuwie – to najbardziej bezpieczne wyjście z sytuacji. Jeżeli jednak preferujesz kolorystyczną różnorodność, możesz uniknąć modowych błędów trzymając się kilku prostych reguł. Do modnych garniturów w różnych kolorach szarości doskonale pasują buty czarne albo też w brązach. Bardziej odważni panowie śmiało mogą także włożyć obuwie w bardziej wyrazistych kolorach, jak bordo lub czerwony. Buty utrzymane w takiej kolorystyce świetnie sprawdza się również razem z granatowym ubiorem. Tutaj nowe propozycje: polecane buty męskie warszawa.

Obuwie dla mężczyzn

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba natomiast pamiętać, że zarówno bordowe, jak i czerwone buty kojarzą się z luźnym stylem bycia, dlatego w przypadku
bardziej oficjalnych spotkań dobrze byłoby z nich zrezygnować. Dużym błędem może okazać się również założenie czarnych butów do garnituru w odcieniach brązu. Ten odcień, w teorii uniwersalny, w istocie prezentuje się dobrze tylko z obuwiem brązowym lub bordo.