Niewielki rejestr kobiecych torebek, czyli w jaki sposób odpowiednio je dobierać i nie zwariować

Ten reportaż rozpoczniemy w trochę nietypowy sposób, a mianowicie od zapytania: jaki element kobiecej garderoby musi koniecznie pasować do czółenek? Zdecydowana większość elegantek odpowie, że chodzi w tym miejscu o apaszkę, względnie zimowe rękawiczki. A my ze swojej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te uszyte z tworzywa sztucznego. Mimo że część projektantów wcale nie sądzi, że obuwie i torebki mają stanowić bardzo dobrze zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać niewielkich oględzin kobiecych torebek.

Torebka damska kuferek skórzany Angela

Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Klasyczna torba kobiety, która codziennie wychodzi do pracy, zazwyczaj przybiera tylko jeden wzór. To całkiem duża sakwa, która mieści we wnętrzu wiele typowo kobiecych kosmetyków.

Dobrze usytuowane czterdziestolatki inwestują tylko w torebki skórzane. Tego rodzaju materiał jest bowiem niezwykle solidny, czyli taki w sam raz na całodzienne wyjazdy do miejsca zatrudnienia. A poza tym wprawne i zawistne oko koleżanki z pewnością dostrzeże tak kosztowny materiał. W ten sposób wymieniona torebka staje się także wyznacznikiem luksusu. Tutaj więcej dla zainteresowanych: modna marka torbs.

Na niepowtarzalne okazje, czyli np. na bal sylwestrowy, każdej modnej pani przyda się mała torebka zwana kopertówką. Pełni ona najczęściej funkcje czysto dekoracyjne, bo kieszonkowe wnętrze mieści tylko naprawdę niezbędne drobiazgi. Na zdjęciach umieszczonych w kolorowych gazetach zobaczymy hollywoodzkie aktorki, które z dumą i z uśmiechem na ustach kroczą po jasnoczerwonych chodnikach, a w ręku ściskają wzmiankowaną już tutaj kopertówkę. Interesujące wpisy: bizneswomen preferują całkiem inne fasony. Ponieważ każdego dnia panie prezes muszą nosić ze sobą kluczowe załączniki, to ich torebki bywają tak pakowne, jak i gustowne. Podczas meetingów biznesowych najlepiej swoją funkcję spełnią. Oczywiście będą one uszyte ze skóry, a ich wnętrze z łatwością zmieści nawet parę teczek rozmiaru A4. Tego rodzaju torebki z oczywistych powodów nie mogą mieć jakichkolwiek ozdób, czyli srebrnych łańcuszków ani tandetnych kwiatków. W biznesie liczy się wzbudzający zaufanie wygląd i tylko skromne aktówki damskie są w stanie zrobić właściwe wrażenie na klientach. A im lepsze będzie opisane wrażenie, tym większym sukcesem skończy się narada dla naszej bizneswomen. I tym samym dochodzimy do konkluzji, że torebka może być najlepszym kobiecym sprzymierzeńcem.