Modele butów z ubiegłego wieku wracają do łask.

buty adidas la trainer
Istnieje powiedzenie, że buty są zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od dłuższego czasu można zauważyć, iż producenci obuwa praktycznie walczą między sobą o tworzenie nowych wzorów obuwia.

buty nike air max 90
Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Dzisiaj omówimy trzy modele znanych marek.
Na samym początku popatrzymy na buty nike air max 90. Sam model największego amerykańskiego producenta obuwia posiada swe początki jeszcze w latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej cenionych wśród ludności amerykańskiej, przez wzgląd na wysoką jakość użytych materiałów oraz mimo postępu w produkcji, nadal są zszywane przez pracowników. Decyduje to o tym, że każda para air max’ów jest nieco inna, przez to unikalna. Pierwotnie, aż do końca 21 wieku model nazywany był air max III, dopiero potem w trakcie jego reedycji, dostał nową nazwę – air max 90. Na szczęście modele najnowsze tej linii wytwarzane są przy użyciu najnowszych technologii. Wciąż wykorzystywany jest nubuk albo zamsz, sztuczna wysokiej jakości skóra i siatka polietelyenowa, ale model wytwarzany jest w technologii bezszwowej, przy pomocy termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to sprawia, że noszenie butów serii air max jest już częścią kultu. Drugą marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie ma potrzeby prezentować? Tak samo jak w przypadku air max’ów, na półki w salonach zawitały buty adidas la trainer . Model posiada długą historię. Cofając się do roku 1984 i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój debiut miała właśnie najświeższa perełka marki adidas. Sam but wyróżniał się na tle innych sportowych butów
w pełni regulowanym systemem amortyzacji Vario cechującym się wymiennymi kołkami wstawionymi w podstawę podeszwy.

Sprawdź, jakiego rodzaju dane odnajdziesz po przejściu na stronę. Na pewno będą niezwykle pasjonujące i warte zainteresowania, co spowoduje, że często będziesz tu wracać.

Cholewkę wyprodukowano podobnie jak model amerykańskiej marki z naturalnego nubuku i nylonu, miejsca narażone na rozciąganie wykonano z pomocą ”pancernej” syntetycznej siateczki. Oprócz użytej technologii amortyzacji Vario, sneakersy wyróżniają się tradycyjnym możemy nawet powiedzieć, że staromodnym wyglądem, rzecz jasna starannie odświeżonym. But nie jest masywny, zdecydowanie smukły o sportowej destynacji, dlatego idealnie sprawdzi się na korcie tenisowym, czy w trakcie biegania. Ostatnie na naszej liście będą buty męskie timberland, które trochę odbiegają i wyglądem i przeznaczeniem od pozostałych dwu modeli. Buty amerykańskiej firmy Timberland zdobyły najwięcej zwolenników dzięki linii Premium 6, owych rozpoznawalnych piaskowo-żółtych butów. Obuwie tej firmy wykonywane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, dzięki czemu ich cena jest dość wysoka, ale charakteryzują się one większą wytrzymałością. Oznacza to tyle, że będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla mężczyzny jest bardzo ważne.

Łatwo spostrzec, iż stare modele znów są modne, a noszenie ich postrzegane jest jako przejaw poczucia dobrego stylu.

Zobacz, co posiada proponowana witryna, którą zauważyłeś. Dane, które są tam umieszczone, będą niezaprzeczalnie cenne – kliknij więc tu!

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii stare-nowe linie obuwia cieszą się odświeżonym wyglądem z zachowaniem charakterystycznych cech każdego modelu.