Archiwum: Mężczyźni

Mężczyźni

Obuwie Venezia ma szansę nas zadziwić swoją niewysoką ceną

Kiedy czeka nas istotna uroczystość, na której powinniśmy pojawić się w gustownym stroju, to należy zatroszczyć się o to, by mieć na sobie właściwe buty. Wygodne, eleganckie, zrobione ze skóry, będą świetnie pasowały do każdej stylizacji, a co się z tym wiąże, będą też fantastycznie ją wykańczały. Przez to należy zobaczyć w jakiej kwocie jest nam proponowane obuwie Venezia, które cechuje się odpowiednią jakością.

O jakich radach musimy wiedzieć, kiedy dobieramy garnitur? Przede wszystkim o dobrze dobranych butach

Choć są panowie, którzy zakładają eleganckie ubrania chętnie także po pracy, stanowią oni jednak małą grupę. Powiedzmy to wprost: duża liczba facetów eleganckich ubrań unika jak może, stąd też bierze się ich brak wiedzy: jak powinni dobrze dopasowywać dodatki do takiego ubrań. O czym powinni w związku z tym pamiętać mężczyźni noszący garnitury tylko w wyjątkowe okazje?

Najczęściej popełniane przez mężczyzn błędy jeśli chodzi o dobór ubrań. Czego się wystrzegać?

Moda dla mężczyzn to temat dosyć kontrowersyjny dla niektórych panów. Zdaje im się bowiem, że słowo moda może być zarezerwowane jedynie dla kobiet i jest to bez wątpienia domena płci żeńskiej. Świadomość posiadania odpowiednio dopasowanego stroju dla mężczyzn i tak już jest większa niż była jeszcze parę lat wstecz. Dzisiaj to już coś zwyczajnego gdy widzimy na ulicy panów dobrze ubranych gdyż temat ten częściej pojawia się w przestrzeni publicznej. Wiele sklepów z ciuchami ma kampanie skierowane tylko do panów i nikogo to nie dziwi. Wciąż jednak mamy sporo do poprawy w tej kwestii, z tego powodu warto poznać parę reguł, które wskażą czego unikać żeby dobrze wyglądać. Jakie są często popełniane błędy?