Masz problemy z zestawianiem ubrań? Nie wiesz, które fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

Nie da się zaprzeczyć, że w współczesnych czasach niezwykle ważne jest to, jak dokładnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę z tego, że nie można oceniać innych ludzi po ich wyglądzie, jednak bez dwóch zda niejednokrotnie wyrabiamy sobie zdanie o danej osobie na podstawie jednego wrażenia. Jeżeli chcesz zatem robić na innych osobach dobre wrażenie, niewątpliwie musisz zadbać w właściwy sposób między innymi o swoją garderobę.

ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób niestety ma problemy z dobraniem właściwych ubrań, które będą pasowały do ich sylwetki. Zazwyczaj wydaje nam się, że nie ma nic łatwiejszego – idziemy do sklepów, przymierzamy konkretne ubrania, przeglądamy się w lustrze i kupujemy te, w których wyglądamy najlepiej. W praktyce jednak wcale nie jest to tak łatwe i niejednej z nas bez wątpienia przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście możesz pójść na wszelkiego rodzaju kursy – teraz wyjątkowo popularne są między innymi szkolenia dress code (Basia Józefiak – prywatna stylistka) – jednakże nie zmienia to faktu, że z pewnością łatwiej jest wybrać odpowiednie ubranie obcej osobie niż sobie. Właśnie w takich przypadkach przyda się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na zakupy i będzie mogła obiektywnie ocenić, jak dokładnie wyglądasz w określonych typach ubrań. Takie dziewczyny wykonujące zawód personal shopper zwykle mają skończone różnego rodzaju szkolenia dress code, zatem bez wątpienia będą w stanie udzielić Ci odpowiednich porad – także takich, które będziesz mogła wykorzystać w przyszłości kiedy już będziesz sama chodziła na zakupy. Porady udzielane przez personal shopper z pewnością pomogą Ci odkryć ulubione fasony i barwy ubrań, w których wyglądasz najlepiej. Możesz z tego rodzaju pomocy korzystać jednorazowo – i wtedy kupić sporo ubrań, które zapełnią Twoją garderobą na dłuższy czas – lub fartuchy gastronomiczne zabierać ze sobą stylistki na każde zakupy. Jeżeli będziesz się stosować do ich porad, bez wątpienia Twój styl bardzo się poprawi – czytaj o tym .

Wbrew pozorom znalezienie osobistej stylistki nie jest wcale takie trudne. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, jak niezwykle ważny jest ich wygląd i robione przez nich pierwsze wrażenie, więc zapotrzebowanie na tego typu usługi również jest coraz większe. Z wskazówek stylistów korzystają praktycznie wszystkie gwiazdy, więc Ty także możesz sobie pozwalać na trochę luksusu!