Które kosmetyki wybrać na prezent dla partnerki, a które dla faceta, ażeby wszelki z nich stał się zadowolony?

Niezwykle często napotyka nas problem: co kupić na upominek wybrankowi a co swojej przyjaciółce? Mogłoby to być coś z ubrania, jednak wszelki ma odmienny gust.

2009

Autor: O’plotka
Źródło: O’plotka
Mogłoby to być coś z produktów do pielęgnacji ciała, ale tu też wyłania się kłopot wariantu cery. I stajemy przed dylematem. Jest jednak coś wszechstronnego. Co to takiego? Przeczytaj ten artykuł.

Są to pefrumy. Jest to bardzo popularny upominek zarówno dla niewiasty jak oraz dla faceta. Zarówno na imieniny jak i na Gwiazdkę. Pefrumy to upominek, jaki mógłby radować obdarowanego znaczny okres, gdyż te kosmetyki są bardzo efektywne. Jeśli pefrumy zakupują osoby, jakie prawidłowo znają gust obdarzanej osoby, to zagrożenie nieprzyjemnej „wpadki” jest mniejsze. Gorzej, kiedy kupujemy pefrumy nie znawszy upodobań danej persony. Wtedy chyba lepiej wybrać jakiś mniej kłopotliwy upominek, choć pefrumy kupione w ekskluzywnej perfumerii winny pasować każdemu. Jednak nigdy nic nie jest wiadome.
pefrumy
Kolekcja wiosenno-letnia butów, od Clarks

Autor: Clarks
Źródło: Clarks
W Internecie można odnaleźć spis najbardziej popularnych zapachów, jakie mają pefrumy. Ponieważ faktycznie mogłoby wydarzyć się tak, iż nie wiesz co spodoba się Twojej przyjaciółce lub mężowi. Wtenczas taki wykaz mógłby Tobie trochę dopomóc. Najlepiej sięgać po pefrumy uniwersalne np. kompozycje owocowe. Istnieją nawet pefrumy szczególnie dla kobiet po 50 roku życia. Poza tym dla każdego zakresu wiekowego są oddzielne pefrumy.

Jeżeli dobrze poszukasz czy też to w Internecie lub w stacjonarnej perfumerii zapewne wyszukasz takie pefrumy, jakie trafią w styl nawet najbardziej wybrednego znawcy aromatów.