Archiwum: jeansy

jeansy

Dlaczego należy kupować markowe jeansy?

Często rozmyślamy o tym, jakie dżinsy nabyć. Niestety jednakowo cyklicznie kupujemy pierwsze spodnie z brzegu. Nie myślimy o tym, że po krótkim czasie okażą się one zupełnie nie do założenia. Niestety tanie i zwyczajne jeansy mają to do siebie, że prędko się uszkadzają. Jednakże, gdy kupimy jeansy porządnej marki, możemy mieć pewność, że uda nam się je zakładać długo i co ważne, w trakcie stosowania nie przeobrażą swojej faktury, bądź wymiaru.

Chino to jedne z najmodniejszych spodni, są zarówno praktyczne jak i estetyczne

Aktualnie mamy do wyboru tak wiele modeli spodni, że chyba każdy wyszuka coś interesującego. Ostatnio dużą renomę zyskały chinosy, czyli spodnie ze 100% bawełny odznaczające się dwiema skośnymi kieszeniami. Są one dostępne w asortymencie wszystkich największych marek.

Sklepy dla puszystych mężczyzn w Poznaniu – czyli, jaki wymiary to już „zbyt dużo”

Sklepiki przeznaczone dla chłopaków o rozmiarach tak zwanego „plus size” w Poznaniu nie bywa nazbyt wiele, jednakże posiadają niewiarygodnie wielki wybór ciuszków – jeśli nie w sklepiku stacjonarnym, to za całą pewnością na jego stronie internetowej.

Modny maluszek, czyli jak ubrać swoje dziecko?

Każda mama chce, by jej dziecko ładnie się prezentowało. Gdy tylko widzi fajne spodnie albo czarującą sukienkę na wystawie, od razu zamierza ją kupić. Jednak nim pójdziemy do sklepu, warto jest poznać najświeższe trendy, jakie wyznacza moda dziecięca, by w garderobie malucha znalazły się jedynie najbardziej pożądane w obecnym sezonie ubrania. Pamiętajmy tylko, by nie przebrać naszego dziecka, gdyż najważniejsza jest jego wygoda.