Jaki stanik powinny wybrać panie drobne, a jaki te, które mają obfite kształty?

Za pomocą bielizny, którą nosimy każdego dnia, mogłybyśmy modelować figurę tak jak ubraniami. Dobry wygląd oznacza również większą pewność siebie, więc musimy pamiętać o kilku sprawach zakupując bieliznę.
Prawidłowo dobrana bielizna znaczy luksus oraz dobre samopoczucie każdego dnia.

To, że bielizny nie widać spod ubrania, nie powinno być argumentem dla którego tą część garderoby zaniedbujemy. Niepoprawnie dobrana bielizna może popsuć każde ubranie. Żadna pani nie chciałaby, żeby spod źle układającego się biustonosza albo majtek wydostawały się niepotrzebne „wałeczki” lub fałdki. Dostosowany stanik jest także podstawą zdrowego biustu, z tego też powodu taki element garderoby zasługuje na nieco więcej zainteresowania. Dużo kobiet nosi biustonosze, które są źle dobrane. Nie można przewidzieć jaki rozmiar biustonosza będzie idealny, dlatego też ważne jest przymierzanie stanika przed jego nabyciem. Także raz dobrany rozmiar biustonosza może się zmienić na skutek ćwiczeń, jedzenia lub ciąży. Po roku stosowania, biustonosz traci swój kształt oraz zaprzestaje spełniać swoją funkcję, z tego też powodu powinnyśmy je wymieniać. Jeżeli kobieta posiada obfity biust, powinna kupować modele bardziej zabudowane z fiszbinami oraz na szerokich ramiączkach. Na specjalną okazję można od takiej reguły odejść, lecz na co dzień tego typu biustonosze będą sprawdzały się najlepiej.
adidas

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
W niezwykle prosty sposób bielizna (najlepsze sklepy z bielizna) może również wymodelować naszą sylwetkę oraz może zrównoważyć proporcje. Kobieta o figurze gruszki powinna kupować biustonosze typu push-up na szerokich ramiączkach tak, aby główne części figury nabierały krągłości i odwracały uwagę od szerokich bioder. Najlepszym majtkami dla takiej sylwetki będą figi z głębiej wciętymi nogawkami. Wizualnie wyszczuplą uda oraz wysmuklą nogi.

Panie drobne mogłyby sięgać po jasne komplety z biustonoszami rodzaju plunge. Doskonale zaakcentuje on dekolt a wcięte majtki wydłużą nogi. Dla pani o kształtach obfitych poleca się biustonosze rodzaju balkonetka, jaki podnosi biust tak mocno, że tuszuje krągłości na brzuchu.