Jak znajdziemy modne ciuchy męskie w dużych rozmiarach?

Nie jest łatwo zgodnie z trendami ubrać panów o większych rozmiarach. Szczęśliwe ciuchyprzeznaczoną dla nich wyszukamy nie jedynie w szmateksach, ale i w sieci. Dawno przeminęły już lata, kiedy ludzie noszący większe rozmiarów ki byli zdani na brzydkie „namioty” i „worki”.

Koszula męska

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie już wiemy, że wcale nie wyszczuplają optycznie, a wręcz przeciwnie. Ponadto, osoby o dużych rozmiarówkach chcą nosić modne ciuchy, a coraz więcej agencji modelek proponuje pracę modelkom „plus size”. Działa to nie wyłącznie w wypadku pań. Możemy wprowadzić w wyszukiwarkę internetową hasła „sklep internetowy dla puszystych”, aby udowodnić, że są sprzedawane w różnorodnych wzorach i modelach. Które warto kupić?

W przypadku sporej wagi najlepiej postawić na najbezpieczniejsze wersje. Możemy wybrać jednokolorowe koszule i T-shirty oraz luźne dresy. Lepiej unikać kontrastach zestawień i dużych geometrycznych wzorów.

Czy intryguje Cię taka kwestia? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik i zdobądź użyteczne info (http://www.dariadzikiewiczartfoto.pl/o-mnie/) również na analogicznej stronie.

Szczególnie niekorzystne dla ciała są poziome paski.

Ubrania dla mężczyzn w większych rozmiarówkach znajdziemy w specjalnych sklepach, powszechnych lumpeksach lub sklepach w sieci. Coraz więcej sieciówek przygotowuje także linie XXL. Szukając sklepu online, możemy wpisać w wyszukiwarkę frazy „koszulki męskie duże rozmiary”i „dresy męskie duże rozmiary”, albo„duże koszule męskie”. Uzyskamy spis odnośników do sklepów online, które specjalizują się w dystrybucji odzieży w większych rozmiarówkach.

Korzystanie z ich oferty ma wiele zalet. Dostarczają szeroką możliwość wyboru, a nie wyłącznie brzydkie, bezkształtne worki. Koszty przesyłki często nie są zbyt duże, a sklepy internetowe również obowiązuje konieczność akceptacji ewentualnego zwrotu zamówionego produktu. Bardzo często takie sklepy podpowiadają też, jak zestawiać sprzedawane na ich stronach ubrania. Na swoim blogu prezentują propozycje stylizacji i umieszczają fotografie. Warto korzystać z takiej możliwości inspiracji, bo moda nie musi być domeną wyłącznie szczupłych kobiet!