Jak łączyć wyjściowe elementy garderoby ze sportowymi elementami?

Obecnie coraz odważniej bawimy się stylizacjami.

obuwie sportowe

Autor: João Filipe
Źródło: http://www.flickr.com
Takie buty jak Nike Flyknit Rosherun, Buty Reebok Cl Leather, a nawet buty męskie Timberland, mimo, że mają sportowy wygląd, odważnie możemyłączyć z eleganckimi elementami garderoby. Jak najbardziej wskazane jest połączenie dresowych spodni i butów na obcasie. Jest to połączenie, które zdecydowanie się przyjęło. Zarówno mężczyźni jak i kobiety, mogą zdecydowanie podkreślać elegancki ubiór, w którym podstawą jest marynarka, butami sportowymi.
To połączenie daje świetny rezultat. panie, które lubią eksperymentować ze stylizacjami łączą elegancką sukienkę, na przykład małą czarną i dodają do niej sportowe buty np sneakersy new balance, na przykład adidasy. Niezawodnym pomysłem, zarówno w przypadku pań jak i panów jest połączenie jeansów oraz wyjściowej marynarki. Trzeba pamiętać, że jeansy to element garderoby uniwersalny, który sprawdza się w rozmaitych. Zestawiony z marynarką staje się kluczowym komponentem stylizacji bardziej wyjściowej. Mamy więc jeansy w nowej roli. Panowie mogą także połączyć spodnie na kant z adidasami. Buty Nike Flyknit Rosherun oraz Buty Reebok Cl Leather bez wątpienia mogą być połączone z marynarką wyjściową. Jeśli chodzi o, na przykład, buty męskie Timberland to ich stylistyka z pewnością sprawdzi się w połączeniu z T-shirtami, jak i spodniami na kant.

buty sportowe dla kobiet, damskie obuwie sportowe

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Producenci dostarczają odmienne fasony sportowego obuwia, istnieje możliwość zakupu produktów z edycji limitowanych. Przede wszystkim możemy zaopatrzyć się w egzemplarze odważne, z drugiej w sklepach nie brakuje klasycznych krojów. Producenci bardzo chętnie powracają do wzorów, które były znane kilka dekad temu. Sukienka w grochy typu retro w połączeniu ze adidasami to świetny pomysł.

Czy zaintrygowałyby Cię inne newsy (www.noor.pl/) na tenże temat? Zachęcamy do przejrzenia następnego wpisu. W nim zapoznasz się z przeróżnymi szczegółami.

Bez względu na to, jaka obecnie panuje moda i co jest akurat na topie, ważne, by czuć się swobodnie ze sobą. Popularnością cieszą się modele, które łączą w sobie zestawienia jaskrawych, często pastelowych kolorów. Nadto dostępne są buty sportowe z finezyjnymi wzorami. Skontaktuj się