Archiwum: fasony

fasony

Niewielki rejestr kobiecych torebek, czyli w jaki sposób odpowiednio je dobierać i nie zwariować

Ten opis rozpoczniemy w nieco nietypowy sposób, a mianowicie od pytania: jaka część kobiecej garderoby musi koniecznie pasować do butów? Zdecydowana większość strojniś odpowie, że chodzi tutaj o szalik, ewentualnie zimowe rękawiczki. A my ze swej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te wykonane z tworzywa sztucznego. Chociaż część projektantów wcale nie uważa, że obuwie i torebki muszą stanowić bardzo dobrze zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać niewielkich oględzin kobiecych torebek.

Sukienka na wesele w sezonie wiosenno-letnim. Sposoby komponowania kreacji.

Choć nigdy tak do końca nie wiemy, czy aura pogodowa będzie sprzyjać w maju, lipcu czy w sierpniu, nasza sukienkę na wesele musimy zaplanować sobie odpowiednio wcześniej. Kiedy wybieramy zwiewne sukienki czy odważne kombinezony, pamiętajmy o odpowiednio wybranych butach i czymś na ramiona. Choć kapryśna pogoda w maju mogłaby sprawić, iż kurtka Kross będzie jedyną rzeczą, w której będzie nam ciepło, trzeba do stylizacji weselnej podejść z pomysłem i stworzyć coś, z czego będziemy zadowolone nawet gdy ślub trafi się w wyjątkowo zimny dzień.

Ubrania duże rozmiary mamy szansę dość szybko zakupić

Czy potrzebujemy rzeczy w większych wielkościach?

Musimy mieć świadomość tego, że dobrze dopasowane ubrania, mają szansę niesamowicie wpłynąć na kształt naszej sylwetki, co sprawi, że świetnie będziemy mieli sposobność schować nadprogramowe kilogramy. To właśnie sprawi, że będziemy mogli tu dobrać do siebie wszelkie fasony, tak by przedstawiać się i czuć się w nich jak najwspanialej.