Duża stopa, mały problem? – czytaj na ten temat więcej

W wynajdywaniu niedociągnięć własnego ciała, kobiety od dawien dawna były mistrzyniami. Ciężko nie trafić na taką, której nie marzą się bardziej wydatne usta, mniejszy nos oraz zgrabne nogi. Pokaźna lista mankamentów kobiecej urody wzbogaciła się ostatnio o duże stopy. Kobiety, które posiadają rozmiar większy niż 40, czują się przez to mniej kobiece. Są w błędzie! Wypielęgnowana stopa oraz właściwie dobrane buty pomogą zapomnieć o kompleksie. Przyznać trzeba, że znalezienie damskich butów w większym rozmiarze może pochłonąć więcej czasu, ale dzięki bogatemu asortymentowi e-sklepów będzie to zajęcie łatwe i przyjemne. Nabędziemy w nich zarówno buty damskie jak i duże buty męskie.

Poszukiwania męskich butów to nic trudnego. Wystarczy zaznaczyć dobry rozmiar. Płci pięknej natomiast, zależy na optycznym skróceniu stopy. Dlatego znaczną rolę odgrywają detale, które odwracają uwagę od dużych stóp – czytaj więcej o Pantofelek24 . Najlepiej gdy są to rzucające się w oczy elementy – duże klamry czy fantazyjne ozdoby. Sandałki z biżuteryjną ozdobą w towarzystwie zadbanej, opalonej stopy zaprezentują się niezwykle zgrabnie. Tak samo jak jak wiązane półbuty z wstążką zamiast sznurówek.

buty

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Ważne są również obcasy. Niezależnie, ile ma wysokości, zawsze daje wspaniały efekt. Nie martwmy się, nie musi to być obcas o wysokości 12 cm. Wystarczy już 5 cm by stopa wyglądała atrakcyjnie.

Jeżeli zaintrygowała Cię ta sprawa, koniecznie sprawdź link garnitury ślubne ziolna góra a dowiesz się znacznie większą ilość danych, które na pewno wywołają na Twojej twarzy szeroki uśmiech.

Taka wizerunkowa sztuczka sprawia również, że poruszamy się z większą gracją, biodra kołyszą się seksownie, a cała sylwetka nabiera zrównoważonych proporcji.

Właścicielkami ”niestandardowych” stóp są często wysokie kobiety. To właśnie z myślą o nich zaprojektowano tzw. muszkieterki. Mogą mieć bardziej nieformalny charakter, gdy są na średnim obcasie, jak również poprzez wysoki obcas, sprawdzić się w bardziej oficjalnych sytuacjach. Wszystko zależy od naszych oczekiwań i preferencji. Takie buty są oryginalną bazą dla wielu stylizacji – dowiedz się więcej. W tego rodzaju obuwiu szczególnie dobrze prezentują się panie o długich nogach, niekoniecznie szczupłych. I właśnie za to kobiety pokochały ten rodzaj buta najbardziej – wspaniale wysmuklają nogi.