Co może być dobrym rozwiązaniem na upominek dla męża czy brata?

Istnieje opinia, że każdy elegancki mężczyzna musi mieć szlafrok. Jest to niejako wieczorna odmiana płaszcza, który ukrywa niektóre części figury i może mówić o charakterze właściciela.

Materiałem, z którego jest stworzony taki szlafrok męski mogłaby być bawełna lub np. jedwab. Naturalnie najbardziej popularne są szlafroki wykonane z bawełny, ponieważ jest ona dosyć tania, ale również jest niezwykle miękka.

Kliknij ten odnośnik i zobacz w treści (https://noor.pl/pl/page/6/Aktualnosci/77/Modne_garnitury_i_marynarki_od_NOOR) opublikowany w tamtym miejscu tekst. Są w nim inne tego rodzaju materiały. One też podnoszą taką tematykę.

Szlafroki męskie są zachowane raczej w ciemnej kolorystyce, co mogłoby dobrze komponować się z ciemniejszymi włosami właściciela. panowie, którzy posiadają nieco bardziej jasne włosy, będą dobrze prezentować się również w szlafrokach o jaśniejszych odcieniach. Przykładowo do szatyna nadaje się kolor błękitny, a do blondyna biały. Jednak tego typu sprawy to chyba sprawa gustu konkretnego pana. Część produktów ma wygodne kieszenie, do jakich można włożyć np. grzebień lub chusteczki. Ponadto co poniektóre modele szlafroków mają dodatkowo kaptur.

Bielizna damska Marion oraz Camille

Autor: Marie Jo
Źródło: Marie Jo
Niektóre szlafroki mają również szalowy kołnierz, a ich krój może być uniwersalny. Innymi słowy istnieją tego typu szlafroki, które równie dobrze prezentują się zarówno na mężczyźnie, jak i na kobiecie. Zastosowana do ich szycia bawełna ma znacznie większą chłonność. Tego typu szlafroki (wróć) mogą być wręcz substytutem ręczników. Mają one gramaturę około 300 g/m2 co sprawia, że materiał ten jest bardzo puszysty i lekki. Są wyjątkowo wygodne po porannym prysznicu, gdy to właściciel chce prędko coś na siebie włożyć.

Należałoby także pamiętać, że tego typu męski szlafrok to doskonały pomysł na prezent dla męża czy też syna. Nieistotne jaki kolor wybierzesz, zapewne uraduje on niezwykle obdarzonego.