Co będzie na wiosnę? Jakie tendencje będą najczęściej widziane na polskich chodnikach? Dowiedz się już dziś!

Czy to wiosna, czy zima, za każdym razem widzimy się z nowościami modowymi. Każda kobieta wie, że z momentem zmiany pory roku musi nabyć sobie coś nowego, bez względu na to co to będzie.

obuwie

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Wobec tego, iż obecnie mamy wiosnę oraz nadejdzie niebawem lato, całkiem ważną sprawa będą różnorakie informacje tyczące się teraźniejszo występujących trendów. Różne barwne magazyny damskie wskazują na królowanie stylu retro. Na wybiegach mamy szansę zobaczyć ubrania przypominające nam okresy hipisowskie oraz kolorowe dyskoteki, które kojarzą nam się z błyskotkami oraz szerokimi dzwonami, też u mężczyzn. Jednakże w miejsce wiernych odsłon przeszłości otrzymujemy ich interpretacje w postaci disco garniturów czy sukni boho. Na czasie są frędzle, które na razie mają rozmiar XXL. Niewątpliwie na czasie są spódniczki mini, chociaż nie wiadomo, czy kiedykolwiek ustąpiły z horyzontu. Tym razem w asymetrycznej odsłonie. Wraca także stara miłość zwana dzwonami. Fakt, iż nie nadają się do jeżdżenia na rowerze, bo zaplątują się w łańcuch i to jest ich znaczna wada, aczkolwiek atmosferę robią. Aktualnie modne buty damskie to gladiatorki, a zdecydowanie stylowym kolorem sezonu jest żółty. Podziwiając pokazy mody mamy szansę skierować uwagę na siatkowe sukienki. Czytaj więcej tu: .

obcasy

Autor: Via Roma
Źródło: Via Roma
Modnymi akcesoriami są bez wątpienia naszyjniki oraz zwisające kolczyki. Te z wyraźnymi oczkami doskonale wtopią się w styl boho, czy hippie. Jak zazwyczaj najbardziej odpowiednia jest biżuteria w srebrzystym kolorze. Nie rzadko widzianym łączeniem pod względem kolorystycznym są właśnie akcesoria i modne buty damskie. Modne są także apaszki, we wszelkiego typu wzory, od pepitek do ślicznych wielokolorowych kwiatków. Ostatecznie na wiosnę i lato nie musimy się blokować. W końcu promyki słońca każdemu motywowi oraz kolorowi dodadzą wdzięku. Proponuję połączyć kolory ciemniejsze lub mniej rażące z wyrazistymi kolorami lata, np. ciemna zieleń z żółtą koszulą z zielonymi drobinkami. Może być także gładka, a do tego przepiękne zielone buty albo torebka. Omijajmy przerostu formy nad treścią, nie rzadko lepiej nie wzbogacać się w akcesoria, lecz powariować z zestawianiem poszczególnych elementów odzieży. Toteż, bawmy się kolorami oraz modą! Zobacz więcej: polecane buty sportowe damskie łódź.